Oto Servis Programı

Atölyenize gelen Araçların Servis Kabulünden, Yedek Parça ve İşçilik takibine kadar tüm süreci tek bir yapı altında profesyonelce yönetebileceğiniz ve raporlayarak iş sürecinizi hızlandırabileceğiniz otomasyon sistemidir.

Taksitli Satış Programı

Halı, Mobilya, Elektronik, Züccaciye, Beyaz Eşya, Ev Tekstili ve Senetli ve Taksitli Satış yapan tüm işletmeler için hazırlanmış olan Taksitli Satış Programımız sayesinde Müşteri bilgilendirme yapabilir, Satış Sözleşmesi hazırlayabilir ve Alacaklarınızı takip ederek kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Hızlı Satış Programı

Hızlı satış yapan tüm firmaların kullanımına uygun şekilde üretilen, perakende gıda satışı yapan market ve süpermarketler, toptan gıda satışı yapan toptancılar için geliştirdiğimiz programımız ile satış işlemlerinizi ve muhasebe süreçlerinizi kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Restoran Programı

Kolay kullanıma olanak sağlayan ara yüzü ile telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden sipariş alın. Dilerseniz restoran entegrasyonlarını kullanarak müşteri memnuniyetini maksimuma çıkartın.

Saha Satış Programı

Sahada satış yapan işletmeler için geliştirdiğimiz kapsamlı saha satış çözümlerimiz ile plasiyerleriniz teklif ve siparişleri pda’larına pratik bir şekilde kaydetsin. Müşterilerinizin sipariş, ödeme ve tahsilat işlemlerini hiç bir aksaklık olmadan kolayca takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman mobilden ve bilgisayar üzerinden işlemleri raporlayarak tüm mail durumunuzu raporlayın. Muhasebe süreçlerinizi sorun yaşamadan yönetin.